Prezentace

Byli jste ve škole či v zaměstnání pověřeni tvorbou prezentace, ale nevíte jak na to? Zajímá Vás, jak má vypadat správná a zábavná prezentace a čemu se naopak vyhnout? Slyšeli jste už o spojení webová prezentace, ale chcete si udělat přesnější představu, o co se vlastně jedná? Láká Vás využít možnosti prezentace na howrse? Nevíte, jak vytvořit pps prezentaci s hudbou? Pokud Vás tyto otázky skutečně trápí, pak je tento článek určen právě Vám!
Jménem serveru Napisemezavas.cz Vás vítáme na našich stránkách a dovolujeme si nabídnout Vám služby našeho profesionálního a vyspělého kolektivu v oblasti přípravy podkladů k odborným textům a dílům. Vypracovat kvalitní prezentaci není tak snadné, jak by se mohlo zdát, proto je nám ctí představit Vám v tomto článku s možností nechat si vyhotovit 100% originální a poutavou prezentaci právě u nás! Čtěte dál a dozvíte se mnohem víc než jen odpověď na následující otázky:

 • Co to je prezentace a jak má vypadat?
 • Co je to pps prezentace?
 • Jak vypracovat pps prezentaci s hudbou?
 • Co je to webová prezentace a jak ji vytvořit?
 • Kde najít kvalitní a obhájené prezentace ke stažení za výhodné ceny?
 • Co je to howrse prezentace?
 • Jak svou prezentaci zatraktivnit a čemu se naopak vyhnout?
 • Kde najít pps prezentace ke stažení?
 • Jak si objednat 100% originální prezentace u serveru Napisemezavas.cz?

Prezentace

Prezentace není sice přímo odborný text, ovšem má s ním mnoho společného. Jedná se o samostatné dílo, které bývá velmi často zadáváno na základních, středních i vysokých školách, proto je nutné se seznámit se zásadami jeho tvorby.
Prezentace je z technického hlediska soubor nejčastěji ve formátu pps nebo ppt, který se otvírá v programu Microsoft PowerPoint. Skládá se z určitého počtu tzv. slidů, které mohou obsahovat buď jenom samotný text, nebo text podkreslený obrázky, videem, hudebními soubory atd.
Účelem prezentace je více či méně stručně seznámit posluchače s daným tématem. Hloubka a podrobnost výkladu samozřejmě závisí na okolnostech a na požadavcích vyučujícího. Prezentující by měl představované problematice dobře rozumět a měl by být schopen reagovat na případné otázky publika.
Tajemství dobré prezentace spočívá především v umění prezentujícího zaujmout své diváky, aby si z jeho výkladu odnesli co nejvíc. Říká se, že rozhodující roli hraje již prvních několik vteřin – pokud mluvčí nezaujme během nich, má velmi malou šanci na úspěch. Proto si dejte záležet hlavně na začátku své prezentace – můžete ji zahájit např. vkusným vtipem, historkou související s daným tématem, chytrou analogií – možností je spousta. Během prezentace mluvte jasně, zřetelně, ani příliš rychle, ani příliš pomalu – a hlavně udržujte oční kontakt se svými posluchači!

Webová prezentace

Webová prezentace obvykle slouží k propagaci firmy, instituce, produktů nebo služeb na internetu. Tento typ prezentací většinou běží na software zvaném publikační či redakční systém. Webová prezentace je vlastně podtypem webové stránky. Oproti klasickým statickým webovým stránkám mají o poznání dynamičtější webové prezentace spoustu výhod, zejména větší atraktivitu, přehlednost, názornost a vizuální estetičnost.

Prezentace howrse

Prezentace howrse vznikají na základě speciálního html kodéru, který propůjčí Vaší prezentaci originální grafiku a neotřelý vzhled. Prezentaci howrse si můžete na následující stránce vytvořit sami dle svých představ (vše je zdarma, je jenom potřeba dodržet uvedené podmínky použití):
Vytvoření howrse prezentace

Prezentace ke stažení zdarma

Pokud Vás zajímají prezentace ke stažení zdarma, nabízíme Vám následující odkazy, na nichž si zcela jistě vyberete z širokého spektra čistě zábavných, ale také poučných a zajímavých prezentací:

Prezentace ke stažení zdarma 1

Prezentace ke stažení zdarma 2

Prezentace ke stažení zdarma 3

Prezentace ke stažení zdarma 4

Prezentace pps

Pps prezentace jsou společně s formátem ppt jedním z nejčastějších typů prezentací. Prezentace pps se těší značné popularitě, protože je lze snadno otevřít v programu Microsoft PowerPoint, který je nainstalován prakticky na všech počítačích, kde se s prezentacemi pracuje.

Prezentace ke stažení

Pokud si nutně nepotřebujete objednat prezentaci přímo na míru dle vlastního zadání, může se Vám hodit odkaz na profesionálně zpracované a úspěšně obhájené prezentace ke stažení. Na následující stránce naleznete desítky vysoce kvalitních prezentací na různá témata a za příznivé ceny, kde si určitě vyberete prezentaci, která se Vám nejlépe hodí. Navštivte následující rubriky s našimi prezentacemi a přesvědčte se sami:

Diplomky.net/prezentace/

Tvorba webových prezentací

Pro tvorbu webových prezentací a jejich provoz existuje vícero publikačních systémů. Pro více informací na toto téma viz: Shopcentrik.cz/slovnik/webove-prezentace.aspx či Netsystems.cz.

Pps prezentace ke stažení

Pokud na internetu marně hledáte pps prezentace ke stažení, je nám ctí odkázat Vás na následující stránky, kde si jistě vyberete z široké nabídky kvalitních pps prezentací podle své potřeby:

Pps prezentace ke stažení 1

Pps prezentace ke stažení 2

Pps prezentace s hudbou

Vytvořit pps prezentace s hudbou není díky šikovnému programu Microsoft PowerPoint vůbec žádný problém. Přidat do Vaší prezentace hudební soubory a zvuky není nic obtížného – potřebujete pouze mít požadovaný hudební soubor uložený na pevném disku v jednom z běžných formátů (např. mp3, wav, wmw. či wma). Poté soubor do prezentace vložíte (pomocí volby „vložit“) a upravíte všechny požadované aspekty (začátek, hlasitost, další efekty …). Pro podrobný návod k vkládání hudby do prezentací viz:

Prezentace s hudbou návod 1

Prezentace s hudbou návod 2

Prezentace s hudbou návod 3

Jak si mohu podklady pro prezentace objednat?

Pokud si ani poté, co jste si přečetli náš článek o prezentacích, na tvorbu tohoto díla sami netroufáte, nahlédněte prosím do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a pokud se jednoznačně rozhodnete pro objednávku Vaší prezentace u serveru Napisemezavas.cz, vyplňte prosím naši objednávku. Obratem se Vám ozveme prostřednictvím uvedené emailové adresy a dohodneme se s Vámi na termínu i ostatních podrobnostech.

Cena prezentace zahrnuje:

 • Individuální, osobní a profesionální zpracování Vaší prezentace na míru
 • Doživotní záruka na veškerá námi zpracovaná díla, svou prezentaci můžete reklamovat či připomínkovat kdykoliv od převzetí
 • Pokud nesplníme zadání prezentace přesně dle Vašich požadavků, garantujeme vrácení peněz do 7 dnů
 • Disponujeme více než 150 profesionálními zpracovateli z různých oborů a odvětví
 • Již osmým rokem Vám nabízíme profesionální a originální podklady k odborným textům všeho druhu přesně na míru
 • Jsme schopni zpracovat prezentaci jakékoliv náročnosti, rozsahu i tematického zaměření
 • Samozřejmostí jsou stylistické i gramatické korektury, které provádíme zdarma! ke každému dílu
 • Inzerujeme též možnost urgentního zpracování do 12 nebo 24 hodin od převzetí objednávky
 • Není-li zadáno jinak, citujeme dle platných citačních norem ČSN ISO 690 a ČSN ISO 690-2
 • 100% záruka ochrany osobních údajů
 • Bohatá nabídka bonusových a věrnostních programů, akčních cen a množstevních slev
 • Možnost flexibilní a operativní komunikace se zpracovatelem
 • Veškeré materiály jsou kontrolovány a chráněny proti plagiátorství
 • Bibliografie, úvodní strana, obsah a veškeré přílohy Vaší prezentace zdarma!
 • Naše služba umožňuje připomínkovat jak ukázku, tak i hotovou prezentaci
 • Na požádání Vám o každé změně zašleme SMS, např. o přijetí objednávky, požadované částky, zaslání kompletní práce nebo její části apod.
 • Zpracujeme pro Vás odborný text od referátu přes prezentaci až po MBA práci v anglickém jazyce

 

Poklady pro své prezentace si můžete objednat ZDE!

Nejčastěji hledáte: prezentace, webová prezentace, prezentace howrse, prezentace ke stažení zdarma, prezentace pps, prezentace na howrse, prezentace ke stažení, tvorba webových prezentací, pps prezentace ke stažení, pps prezentace s hudbou