Diplomová práce

Diplomová práce - nejste studijní typ, ale přesto byste rádi získali vysokoškolský titul? Nevěříte si sami na tvorbu své diplomové práce, ale nechce se Vám kvůli tomu zanechat studia? Máte už dost úmorné práce s odbornou literaturou? Musíte si kvůli zaměstnání dodělávat vysokou školu a cítíte, že psaní diplomové práce je již nad Vaše síly? Pokud platí alespoň jedna z možností, pak Vás vítáme na serveru Napisemezavas.cz, protože jste evidentně na správné adrese!
Náš tvůrčí a inovativní kolektiv ostřílených pisatelů Vás rozhodně nenechá na holičkách! Naše služby neznají mezí. Diplomová práce z jakéhokoliv oboru, lhostejno zda v angličtině či češtině. Jen u nás máte jedinečnou příležitost objednat si 100% originální a perfektně zvládnuté podklady k diplomové práci!
Pokud jste se tedy při psaní své diplomové práce dostali do slepé uličky a zajímá Vás alespoň některá z níže uvedených otázek, přečtěte si nejprve náš článek na téma diplomová práce, v němž se dozvíte nejen všechny užitečné tipy pro co nejlepší výsledek, ale také způsob, jak si objednat podklady k diplomové práci na míru ještě dnes!

 • Jak stihnout odevzdat diplomovou práci v řádném termínu, když musím ještě chodit do zaměstnání?
 • Jak se obhajuje diplomová práce?
 • Kde najít vzor pro dílo diplomová práce?
 • Lze někde na internetu nalézt diplomové práce ke stažení?
 • Jak se vyhnout nařčení z plagiátorství?
 • V jakém tvaru uvádět bibliografické údaje?
 • Kde si nechat odborný text (vč. diplomová práce) svázat a vytisknout?
 • Jak se píše diplomová práce v angličtině?
 • Jaká je osnova diplomové práce?
 • Jak si objednat podklady pro diplomovou práci?

Diplomove prace

Diplomová práce je odborný text delšího rozsahu (min. 60 stran), jehož úspěšné vypracování a obhájení je jednou z podmínek k získání akademického titulu. Jejím účelem je prokázat, zda si student osvojil metody samostatného vědeckého výzkumu a do jaké míry je schopen kompetentně číst a zhodnotit závěry ostatních badatelů.
Diplomová práce a její struktura je podobná jako u bakalářské práce, ovšem s tím rozdílem, že vlastní autorův příspěvek by měl být podstatně obsáhlejší. Celkové nároky na odbornost jsou u diplomové práce výrazně vyšší než třeba u již zmíněné bakalářské práce nebo dokonce seminární práce. Pro detailní popis jednotlivých částí diplomové práce viz ZDE.
Co však zůstává stejné jako u těchto prací, jsou zásady citační etiky. U diplomové práce se však již automaticky předpokládá, že diplomant nemá s tímto vůbec žádné problémy. Na druhé straně je však třeba tento aspekt nepodcenit, neboť i malá nepozornost (nedůsledné odkázání na zdroj přímého citátu) může být považována za plagiátorství. Platné citační normy tedy naleznete ZDE nebo ZDE, a pokud se chcete ujistit, zda Vaše práce neobsahuje převzaté části a nemůže být tím pádem klasifikována jako plagiát, vložte ji před odevzdáním do anti-plagiátorského systému Odevzdej.cz.

Diplomova prace

Mezi nejdiskutovanější a v jistém smyslu nejzrádnější části diplomové práce patří zejména úvod, anotace (včetně klíčových slov) a závěr. Pojďme se na ně tedy podívat jednu po druhé.
Úvod diplomové práce slouží, podobně jako u bakalářské práce či seminární práce, k představení zpracované problematiky, osobní motivace k vypracování diplomové práce, případně k shrnutí předchozích dosažených výsledků na poli výzkumu ve zvolené oblasti. Oproti předchozím pracím by však úvod diplomové práce měl být přeci jen sofistikovanější a vědečtější – nemělo by se jednat o pouhá vágní konstatování typu „toto téma jsem si vybral, protože mě vždy zajímalo“.
Anotace diplomové práce je kratičký text shrnující látku diplomové práce, její metodiku a cíle. Dnes je běžné odevzdávat anotaci jak v češtině, tak v angličtině. Stejně tak je běžné opatřit anotaci několika klíčovými slovy (opět v jazykových verzích), které mají za cíl usnadnit vyhledání práce na internetu či v databázi fakulty.
Závěr diplomové práce představuje sumář větších i dílčích výsledků, k nimž autor ve své práci dospěl. Jedná se o jakousi krátkou diskuzi, která může zároveň naznačit další možné směry budoucího výzkumu v dané oblasti.

Diplomové práce ke stažení

Ať už se chcete jenom mírně inspirovat, nebo použít diplomové práce z naší databáze k jiným účelům, nabízíme Vám dva odkazy na diplomové práce ke stažení za velice výhodné ceny:

Diplomová práce ke stažení 1

Diplomová práce ke stažení 2

Diplomová práce vzor

Předtím, než se případně pustíte do tvorby vlastní diplomové práce, si jistě budete chtít udělat konkrétnější představu o tom, co v praxi tento text obnáší. To, co hledáte, je vzor diplomové práce – inspirace, podle níž se Vám Vaše vlastní diplomka jistě bude psát výrazně snáze:

Diplomová práce vzor 1

Diplomová práce vzor 2

Diplomová práce vzor 3

Diplomová práce vzor 4

Diplomová práce vzor 5

Diplomová práce vzor 6

Diplomová práce vzor 7

Diplomová práce vzor 8

Diplomová prace tisk

U diplomové práce se, stejně jako u bakalářské práce či jiné absolventské práce, předpokládá, že ji student odevzdá nejen v elektronické podobě, ale také vytištěnou a svázanou. V našem článku myslíme i na tuto skutečnost, proto Vám přinášíme několik adres, kam se obrátit v případě, že už je Vaše diplomová práce hotová a potřebujete si ji nechat vytisknout:

Diplomová práce tisk 1

Diplomová práce tisk 2

Diplomová práce tisk 3

Diplomová prace vazba

A následují další odkazy na místa, kde se Vám postarají o vazbu jakéhokoliv odborného textu (vč. díla diplomová práce) v případě, že tato služba není poskytovaná přímo s jejím tiskem:

Diplomová práce vazba 1

Diplomová práce vazba 2

Diplomová práce vazba 3

Diplomová práce vazba 4

Jak si mohu podklady pro odborný text diplomová práce objednat?

Pokud i poté, co jste si přečetli náš článek na téma diplomová práce, váháte, zda se do tohoto náročného útvaru pustit na vlastní pěst, nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a pokud jste pro objednávku Vaší bakalářské práce jednoznačně rozhodnuti, vyplňte prosím naši objednávku. Obratem se Vám ozveme prostřednictvím emailové adresy a dohodneme se s Vámi na termínu i ostatních podrobnostech.

Diplomová práce, co vše zahrnuje cena diplomové práce?

 • Individuální, osobní a profesionální zpracování Vaší diplomové práce na míru
 • Doživotní záruka na veškerá námi zpracovaná díla, Vaše diplomová práce může být reklamována či připomínkována kdykoliv od převzetí
 • Pokud nesplníme zadání pro dílo diplomová práce přesně dle Vašich požadavků, garantujeme vrácení peněz do 7 dnů
 • Disponujeme více než 150 profesionálními zpracovateli z různých oborů a odvětví
 • Již osmým rokem Vám nabízíme profesionální a originální podklady k odborným textům jako je např. diplomová práce
 • Zpracována může být diplomová práce jakékoliv náročnosti, rozsahu i tematického zaměření
 • Samozřejmostí jsou stylistické i gramatické korektury, které provádíme zdarma! ke každému dílu vč. textu diplomová práce
 • Inzerujeme též možnost urgentního zpracování do 12 nebo 24 hodin od převzetí objednávky
 • Není-li zadáno jinak, citujeme dle platných citačních norem ČSN ISO 690 a ČSN ISO 690-2
 • 100% záruka ochrany osobních údajů
 • Bohatá nabídka bonusových a věrnostních programů, akčních cen a množstevních slev
 • Možnost flexibilní a operativní komunikace se zpracovatelem
 • Veškeré materiály (např. diplomová práce) jsou kontrolovány a chráněny proti plagiátorství
 • Bibliografie, úvodní strana, obsah a veškeré přílohy má Vaše diplomová práce zdarma!
 • Naše služba nabízí možnost, kde může být připomínkována jak ukázka, tak i hotová diplomová práce
 • Na požádání Vám o každé změně zašleme SMS, např. o přijetí objednávky, požadované částky, zaslání kompletní díla diplomová práce nebo její části apod.
 • Zpracujeme pro Vás odborný text od referátu přes diplomovou práci až po MBA či disertační práci v anglickém jazyce

 

Podklady pro svou diplomovou práci si můžete objednat ZDE!

 

Nejčastěji hledáte: diplomová práce, vazba diplomových prací, diplomové práce, diplomove práce, diplomové práce ke stažení, diplomova prace, tisk diplomových prací, vzor diplomové práce