Stručný návod k objednání odborného textu

 

Diplom

V úvodu vyplníte náš objednávkový formulář popř. nás před zadáním objednávky kontaktujete pro více informací.

 

Diplom

Obratem obdržíte potvrzující zprávu s cenovou nabídkou vč. potvrzení termínu zpracování nebo s návrhem na termín alternativní.

 

Diplom

V případě, že Vám veškeré navrhnuté podmínky vyhovují, informujete nás o potvrzení objednávky.

 

Diplom

U objednávky do 10 normo stran (dále jen „NS“) požadujeme platbu předem bez zaslání ukázky.

 

Diplom

Objednávka od 11 do 20 NS, na požádání Vám před samotnou platbou zašleme zdarma ukázku.

 

Diplom

V případě objednávky nad 20 NS zasíláme výzvu k uhrazení zálohové platby. Po uhrazení zálohy obdržíte v co nejkratším možném termínu dílo v rozsahu výše zálohové platby současně s pokyny k doplacení zbylé částky. Po uhrazení doplatku Vám bude odborný text zaslán v kompletním znění a to nejpozději k termínu uvedeném v objednávce.

 

Diplom

Ode dne přijetí objednávky až po její samotné dokončení můžete průběžně sledovat stav zpracování a zároveň oboustraně annonymně komunikovat s pisatelem Vaší práce.

 

Diplom

Každý odborný text je možný připomínkovat kdykoliv v průběhu jeho zpracování, tedy jak prvotní nástin díla, tak kompletní práci ihned po jejím předání.

 

Diplom Před samotným zasláním kompletního díla provádíme vždy komplexní korekturu včetně kontroly pravopisu, gramatiky a stylistiky a samozřejmostí je i kontrola anti-plagiátorským systémem Odevzdej.cz jehož autorizovaný výsledek Vám na požádání zašleme společně s finální verzí zpracovaného textu.

 

U nás máte vždy 100% garanci prvotřídní kvality zpracovaných odborných textů. V případě, že nedodržíme požadovaný termín nebo nesplníme Vaše zadání definované v objednávce, garantujeme vrácení peněz nejpozději do 7 dnů. Díky více než 150 vysokoškolsky vzdělaným odborným textařům, korektorům a překladatelům si můžete být jisti 100% originalitou Vašeho díla.

 

Neváhejte a objednejte si u nás podklady pro Vaše seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce a další odborné texty! Vyplňte naši nezávaznou objednávku právě teď!

 

Pro další informace nahlédněte do sekce často kladené otázky - FAQ nebo nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedených způsobů.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. telephone +420724786832