FAQ - Nejčastěji Vás zajímá

Je tato služba legální?
Samozřejmě, nenabízíme nic, co by odporovalo platné legislativě České republiky. Příprava podkladů pro Vaše odborné texty je služba jako každá jiná a není v žádném případě právně napadnutelná.
Jak si mohu být jistý, že při obhajobě mé práce hodnotitel nepozná, že nejsem jejím skutečným autorem?
Během našeho více než 6 letého působení na trhu jsme se s podobným případem nesetkali. Naši zpracovatelé odvádějí vždy 100% profesionální práci, sami mají s tvorbou akademických textů letité zkušenosti. Díky možnosti komunikace s příslušným zpracovatelem již během zpracovávání daného díla je prakticky vyloučena možnost, že byste pár dní před plánovanou obhajobou dostali do ruky text, který nebyl průběžně připomínkován vedoucím práce. Na všechny případné záludné dotazy se tedy můžete připravit s dostatečným předstihem, práci od nás navíc obdržíte bez faktických či formálních chyb, které by zbytečně přitahovaly pozornost hodnotitele. Jediná možnost, jak by se na škole mohli dozvědět, že nejste pravým autorem práce, je, že byste jim to sami řekli!
Jak mohu vědět, že za své peníze dostanu skutečně kvalitní a originální dílo?
Jednoduše! Našim klientům garantujeme 100% ochranu před plagiátorstvím – každá práce prochází systémem na odhalování plagiátů Odevzdej.cz, abychom eliminovali jakékoliv riziko plagiátorství. Každý z našich zpracovatelů je navíc díky svým vysokoškolským zkušenostem schopen vytvořit samostatně původní a originální text, který si na Vaší škole získá jen to nejlepší hodnocení. V žádném případě se Vám u nás nestane, že byste obdrželi práci volně stažitelnou z internetu.
Jak se dozvím, kolik za objednané podklady zaplatím?
Pro orientační představu můžete nahlédnout do našeho ceníku. Cenovou kalkulaci Vám zašleme standardně do 48 hodin, rozhodnete-li se však pro možnost urgentního zpracování do 24 hodin, obdržíte od nás cenovou nabídku obratem. V případě, že si u nás objednáte nestandardní formát či typ práce, který není uveden v našem ceníku, oznámíme Vám cenu ihned při potvrzení objednávky. Všechny ceny uváděné v ceníku jsou transparentní a neobsahují žádné skryté přirážky!
Kdo vlastně bude podklady pro mé dílo zpracovávat?
Veškeré Vaše objednávky jsou zpracovávány vysokoškolsky vzdělanými profesionálními pisateli. Pro každý obor či odvětví máme kvalifikované a specializované pracovníky, kteří již mají s tvorbou odborných textů letité zkušenosti. Garantujeme Vám, že Vaše objednávka se vždy dostane do rukou tomu nejpovolanějšímu z našich více než 120 zpracovatelů!
Co když potřebuji své dílo zpracovat přes noc?
I na tyto případy jsme zařízení. Rozhodnete-li se pro možnost urgentního zpracování do 12 nebo 24 hodin, sdělte nám to ve své objednávce a my Vám připravíme objednané podklady expresně.
Co když se rozhodnu ve své objednávce dodatečně něco změnit?
Pokud k takové situaci dojde, neváhejte nás neprodleně kontaktovat buď na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo využijte našeho hot-line telefonního, ICQ či Skype kontaktu (viz níže). Stejně tak nabízíme možnost flexibilní a operativní komunikace se zpracovatelem.
Mohu si být jistý, že jsou mé osobní údaje u vás v bezpečí?
Každému klientovi garantujeme absolutní ochranu osobních údajů. Zpracovatel, jemuž bude Vaše objednávka přidělena, nebude znát ani Vaše iniciály, natožpak celé jméno. Stejně tak o Vaší škole nebude zpracovatel informován, případná komunikace mezi ním a Vámi bude probíhat plně anonymně.
Jakým způsobem mám uhradit objednané podklady?
Buď vkladem, nebo převodem stanovené částky na náš účet. Texty kratšího rozsahu bývají hrazeny předem, v případě rozsáhlejších prací je možno platbu rozdělit na několik menších částí.
Jakým způsobem mi vypracované podklady doručíte?
Vyhotovené dílo Vám zašleme na emailovou adresu, kterou nám sdělíte při vyplnění objednávky.
Musím si u vás objednat kompletní dílo, nebo je možné objednat si jen některé kapitoly?
To je zcela ve Vaší režii. Je samozřejmě možné objednat si u nás například jen některé kapitoly Vaší bakalářské či diplomové práce, nebo si nechat udělat rešerše sekundárních zdrojů, upravit citace do náležitého formátu či zohlednit připomínky vedoucího práce k již hotovému textu. Stejně tak můžeme Vašemu již hotovému dílu provést pouze jazykové korektury či jej přeložit do angličtiny.
Je možné u vás dílo reklamovat?
Samozřejmě. Narazíte-li ve svém díle na nedostatky či faktické chyby, neváhejte nás kontaktovat a my po domluvě se zpracovatelem sjednáme nápravu v souladu s Vašimi připomínkami. Reklamovat případné nedostatky je možné do kdykoliv od doručení díla na Vaši emailovou adresu.
Mohu u vás zpeněžit své starší práce, které se mi jen tak válejí v počítači?
Samozřejmě! Máte-li v elektronické podobě například svou bakalářku, diplomku, rigorózní práci, ale klidně i útvary menšího rozsahu jako jsou seminárky, ročníkové práce apod., neváhejte je vložit do naší databáze a nechat své texty vydělávat za Vás! Jak to funguje? Vložte svou práci do naší databáze, vyplňte požadované údaje (druh práce, rozsah, téma, rok obhajoby, hodnocení – čím více o své práci uvedete, tím větší bude šance na její stažení), stanovte cenu, za jakou doporučujete vystavit své dílo ke stažení, a zajistěte si tak slušný vedlejší příjem!
Jak rychle jste schopni objednané dílo zpracovat?
To záleží především na Vás – termín zpracování Vašeho díla je plně ve Vaší režii. Náš portál umožňuje vedle standardních několikadenních (v případě absolventských prací několikatýdenních) lhůt také expresní zpracování (například do 12, 24, 48, 72 či 96 hodin od převzetí objednávky) včetně jedinečné nabídky urgentního zpracování do 12 a 24 hodin.
Mohu nějakým způsobem komunikovat se zpracovatelem mé objednávky?
Jistě, flexibilní a operativní komunikace se zpracovatelem Vašeho textu je nedílnou součástí naší nabídky a máte na ni nárok zdarma. Potřebujete-li například svou práci průběžně konzultovat s vedoucím práce, není problém sdělit případné připomínky k textu přímo našemu zpracovateli, aby je mohl okamžitě zohlednit ve Vašem textu.
Mohu nějakým způsobem zjistit stav své objednávky?
Ano, můžete tak učinit buď na naší emailové adrese, nebo využít našeho hot-line telefonního, ICQ, Skype či MSN kontaktu.
Nemůže se jednat o práce stažené z internetu?
V žádném případě. Veškeré podklady k odborným textům, které Vám vyhotovíme, jsou 100% originální a není možné je stáhnout volně z internetu. Ochrana proti plagiátorství je jednou z věcí, na které si náš portál zakládá a rozhodně u nás tedy dostanete původní a profesionálně zpracované podklady.
Jak je možné objednat zpracování odborného textu?
Jste-li rozhodnutí pro objednávku odborného textu u portálu Napisemezavas.cz, nahlédněte nejprve do našeho ceníku, abyste získali přibližnou představu o ceně objednaného díla, a následně vyplňte náš objednávkový formulář.
Je jistota, že text, který jsem si u Vás objednal, se někdy, třeba za pár let, neobjeví někde na internetu?
Ano, dokument u nás zůstane uložen nejdéle po dobu jednoho roku po uzavření objednávky a poté je automaticky smazán. Zpracovatelé jsou s námi smluvně zavázáni tím, že nesmí text nikde zveřejnit, publikovat ani jakýmkoliv způsobem poskytnout třetí straně.
Je cena, kterou vidím opravdu konečná?
Ano, u nás se Vám nemůže stát, že bychom po Vás po sdělení cenové nabídky ještě dodatečně požadovali skryté přirážky či další peníze. Veškeré uváděné ceny jsou transparentní a konečné a u každé objednávky přesně víte, kolik a za co platíte.
Co když budu potřebovat po dodání v díle něco změnit?
I to je samozřejmě možné, vše záleží pouze na vzájemné domluvě. Vyskytne-li se nutnost něco ve Vaší práci dodatečně změnit, neváhejte nás kontaktovat a my se s Vámi individuálně domluvíme na dalším postupu.
Máte jakýkoliv jiný dotaz, požadavek či připomínku? Neváhejte nás kontaktovat na kterémkoliv z níže uvedených kontaktů.
Neváhejte se na nás obrátit přes naši emailovou adresu nebo využijte jeden z našich hot-line kontaktů, kontaktovat nás můžete telefonicky nebo přes kterýkoliv z "instant messengers" ICQ, Skype nebo MSN.

Emailová adresa Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. telephone +420724786832