PR články

Dostali jste v zaměstnání za úkol napsat PR článek propagující Vaši firmu, ale nevíte, co všechno má tento text obsahovat? Nikdy jste se nepohybovali v oblasti PR, ale rádi byste do ní pronikli a naučili se něco nového? Chtěli byste umět psát PR články rychle a kvalitně? Zajímáte se o SEO PR články či o možnosti správy PR článků?
Pokud ano, čtěte dál a dozvíte se vše, co potřebujete znát k tvorbě PR článků! Server Napisemezavas.cz si dovoluje předložit Vám následující článek na téma PR články, v němž se dozvíte všechny opravdu potřebné informace k psaní PR článků! V případě, že byste se však přece jen rozhodli pro objednání si podkladů k PR článkům u našeho zkušeného a profesionálního kolektivu více než 160 vysokoškolsky vzdělaných zpracovatelů, poskytneme Vám na konci textu návod k objednávce.
Pokud si kladete alespoň některé z následujících otázek, přečtěte si náš článek a dozvíte se vše, co vás o tvorbě PR článků zajímá:

 • Co to je PR článek a jak má vypadat?
 • Jak napsat PR článek?
 • Co to jsou SEO PR články?
 • Kde najít na internetu PR články zdarma?
 • Jak napsat PR článek co nejpoutavěji?
 • Jak probíhá tvorba PR článků?
 • Na jaká témata se píší PR články?
 • Jakou strukturu má mít PR článek?
 • Jak probíhá výměna PR článků?
 • Jak dostat PR článek co nejvýše ve vyhledávači?
 • Jak si objednat 100% originální PR články u serveru Napisemezavas.cz?

PR článek

PR článek je propagační text, který je určen veřejnosti a který plní marketingové účely a slouží jako nástroj komunikace. Zkratka PR pochází z anglického sousloví „public relations“, tedy „vztahy s veřejností“.
Za PR článek se v dnešní době považuje prakticky jakýkoliv komerční text, který je psán na zakázku a který slouží k ovlivnění veřejnosti. V praxi se jedná o texty propagující určitou společnost, její služby atd. PR články lze však pojmout i jako více informativní útvary než propagační – mohou např. popisovat určitý produkt, poskytovat návod, jak něco udělat, napsat atd.

Psaní PR článků

Psaní PR článků je poměrně zajímavá, kreativní a dobře finančně ohodnocená práce, kterou navíc můžete vykonávat z pohodlí svého domova. Pokud máte jazykové nadání, ovládáte gramatiku, jste schopni psát na různá témata a v rychlém časovém sledu, pak se neváhejte ucházet o místo pisatele PR článků! Každá společnost má trochu jiná pravidla pro psaní PR článků, se kterými Vás napřed seznámí a podle nichž budete následně své PR články psát.
Pokud sháníte nabídky na psaní PR článků, nabízíme Vám následující odkazy, kde se o tuto práci můžete ucházet:

Psaní PR článků 1

Psaní PR článků 2

Správa PR článků

Pokud máte na svém webu již větší množství PR článků, bude Vás určitě zajímat možnost správy PR článků. Za tímto účelem existují speciální PR weby či PR servery, od nichž se však dnes již postupně upouští, jelikož internetové vyhledávače tyto weby snadno rozpoznají (na základě duplicitních obsahů a velkého množství externích odkazů) a nepřikládají jim tudíž takovou váhu. Články umístěné na těchto webech dnes mnoho lidí nečte.
Výhodnější je tedy PR články umístit na tematické servery či do tematických tiskovin, kde mají šanci oslovit větší množství lidí a zasáhnout snáze cílovou skupinu.

PR články zdarma

Pokud hledáte na internetu PR články zdarma za účelem inspirace při vlastní tvorbě PR článků, můžeme Vám nabídnout následující odkazy na perfektně zpracované PR články:

PR články - Seminární práce na míru

PR články - Bakalářskou práci přenechejte profesionálům

PR články - O vaši diplomku se postaráme

PR články - Jak napsat životopis?

PR články - LLM práce

PR články - Prezentace

PR články - Disertační práce

PR články - Habilitační práce

PR články - Rigorózní práce

PR články - MBA práce

PR články - Absolventská práce

PR články - Semestrální práce

 

Výměna PR článků

Pro zvýšení úspěšnosti Vašeho PR článku je možné dohodnout se s jinými servery na výměně PR článků či odkazů. Tato forma spolupráce se spřátelenými weby je výhodná pro obě strany a výrazně zvýší viditelnost Vašich PR článků. Pro inspiraci nabízíme pár odkazů:

Výměna PR článků 1

Výměna PR článků 2

 

SEO PR články

SEO (z anglického Search Engine Optimization) je metodika tvorby a úpravy webových stránek do takové podoby, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem SEO PR článků je získat co nejvyšší umístění ve vyhledávačích, když uživatel zadá příslušné klíčové slovo.
Pokud se zajímáte o tvorbu SEO PR článků nebo o vše, co s tímto tématem souvisí, navštivte prosím následující odkazy:

SEO PR články 1

SEO PR články 2

SEO PR články 3

Jak napsat PR článek

Ještě před tím, než si vůbec položíte otázku jak napsat PR článek, si musíte ujasnit následující věci: k jakému účelu má článek sloužit, o čem má být, komu je určen a kde bude publikován. Podle těchto parametrů je potom potřeba přizpůsobit styl, délku a obsah PR článku.
Následná výstavba PR článku by se měla řídit několika principy, které se též označují zkratkou AIDA (akronym z anglických slov „attention“, „interest“, „desire“ a „action“). V praxi se jedná o to, že je potřeba zaujmout čtenářovu pozornost a odlišit se od stovek ostatních PR článků. Toho je potřeba dosáhnout okamžitě během prvních slov, jinak je šance, že si čtenář dočte text až do konce, minimální.
Ve druhé fázi je potom nutno přetavit toto upoutání pozornosti v stabilnější zájem o prezentovanou problematiku. Když se nám toto podaří, je na čase vyvolat ve čtenáři touhu po tom, co PR článek propaguje. Pokud si čtenář skutečně pomyslí „tohle chci, tohle musím mít“, máte coby pisatel PR článku v podstatě vyhráno. Posledním krokem je totiž přimět adresáta k akci, tedy k tomu, aby se o daný produkt aktivně zajímal a případně si jej objednal.

Tvorba PR článků

Při tvorbě PR článků je potřeba mít na paměti, že Váš PR článek musí být především vizuálně atraktivní, přehledný, srozumitelný a dobře strukturovaný. K tomu se Vám kromě jazykových a typografických znalostí bude hodit také šikovné zacházení s tzv. klíčovými slovy, která jsou při tvorbě PR článků nesmírně důležité.
Klíčová slova jsou výrazy, které jsou pro sdělení textu nejdůležitější. Za účelem přehlednosti bývají i graficky zvýrazněna, zpravidla tučně. Výskyt odpovídajících klíčových slov v textu je samozřejmě důležitý, avšak není potřeba to s nimi přehánět a násilně jimi text přetížit. Takový článek by bedlivý čtenář jistě rozpoznal jako podbízivý a nevnímal by jej jako přirozený.
Další důležitou součástí PR článků jsou odkazy, a to jak externí, tak interní. Externí odkazy odkazují na stránky mimo web Vaší společnosti, zatímco interní slouží k propojení s dalšími sekcemi Vašeho webu. Obecně platí, že odkazů by mělo být v textu dostatečné množství, ale podobně jako s klíčovými slovy platí, že je není třeba cpát do článku násilně a za každou cenu.

Jak si mohu podklady pro PR články objednat?

Pokud Vám ani náš návod k psaní PR článků nepřinesl to, co jste na toto téma hledali, pak Vám doporučujeme nechat si napsat Váš PR článek na míru právě u serveru Napisemezavas.cz! Nahlédněte proto napřed do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku, a pokud jste pro objednávku Vašeho PR článku jednoznačně rozhodnuti, vyplňte prosím naši objednávku. Vzápětí se Vám ozveme prostřednictvím emailové adresy a dohodneme se s Vámi na termínu vyhotovení i na ostatních náležitostech.

Cena PR článku zahrnuje:

 • Individuální, osobní a profesionální zpracování Vašich PR článků na míru
 • Doživotní záruka na veškerá námi zpracovaná díla, své PR články můžete reklamovat či připomínkovat kdykoliv od převzetí
 • Pokud nesplníme zadání PR článku přesně dle Vašich požadavků, garantujeme vrácení peněz do 7 dnů
 • Disponujeme více než 150 profesionálními zpracovateli z různých oborů a odvětví
 • Již osmým rokem Vám nabízíme profesionální a originální podklady k odborným textům všeho druhu přesně na míru
 • Jsme schopni zpracovat PR článek jakékoliv náročnosti, rozsahu i tematického zaměření
 • Samozřejmostí jsou stylistické i gramatické korektury, které provádíme zdarma! ke každému dílu
 • Inzerujeme též možnost urgentního zpracování do 12 nebo 24 hodin od převzetí objednávky
 • Není-li zadáno jinak, citujeme dle platných citačních norem ČSN ISO 690 a ČSN ISO 690-2
 • 100% záruka ochrany osobních údajů
 • Bohatá nabídka bonusových a věrnostních programů, akčních cen a množstevních slev
 • Možnost flexibilní a operativní komunikace se zpracovatelem
 • Veškeré materiály jsou kontrolovány a chráněny proti plagiátorství
 • Naše služba umožňuje připomínkovat jak ukázku, tak i hotový PR článek
 • Na požádání Vám o každé změně zašleme SMS, např. o přijetí objednávky, požadované částky, zaslání kompletní práce nebo její části apod.
 • Zpracujeme pro Vás odborný text od referátu přes PR článek až po MBA práci v anglickém jazyce

 

Poklady pro své PR články si můžete objednat ZDE!

 

Nejčastěji hledáte: pr články, pr článek, správa pr článků, pr články zdarma, výměna pr článků, psaní pr článků, seo pr články, jak napsat pr článek, tvorba pr článků.