Bakalářská práce

Musíte chodit do zaměstnání, starat se o rodinu, připravovat se na další zkoušky a do toho všeho ještě psát bakalářskou práci? Nemáte čas, energii ani chuť zajišťovat si sami všechny podklady ke své bakalářské práci? Nechce se Vám probírat se nepřeberným množstvím sekundární literatury, ale přesto byste rádi odevzdali svou bakalářskou práci bez chyb a získali za ni výborné hodnocení? Pak není nic jednoduššího než se obrátit na zkušený tým profesionálních pisatelů ve službách serveru Napisemezavas.cz  a objednat si podklady pro bakalářskou práci přesně na míru!
Na českém trhu fungujeme již úctyhodných 8 let a za tu dobu jsme do svých služeb získali více než 150 tvůrců odborných textů jako je např. bakalářská práce, kteří si poradí s jakýmkoliv úkolem v jakémkoliv termínu! Veškeré námi poskytované podklady jsou 100% originální, fakticky bezchybné a splňují všechny citační normy.
Pokud si kladete alespoň některé z následujících otázek a nedokážete si na ně sami odpovědět, přečtěte si náš článek na téma bakalářské práce a v případě, že se rozhodnete objednat si u nás podklady ke své bakalářské práci, učiňte tak ještě dnes:

 • Jak zpracovat téma bakalářské práce, které vám nevyhovuje?
 • Jak se píše bakalářská práce?
 • Kde si prohlédnout vzor bakalářské práce?
 • Jaká má být struktura, metodologie a formální úprava bakalářské práce?
 • Jak správně citovat bakalářskou práci a vyhnout se plagiátorství?
 • Jak správně a efektivně využívat odborné zdroje?
 • Jak se zpracuje bakalářská práce, pokud musíte zároveň vydělávat peníze nebo se starat o rodinu?
 • Jak vypracovat praktickou část bakalářské práce?
 • Jak zvládnout obhajobu bakalářské práce?
 • Jak se hledá bakalářská práce ke stažení zdarma?
 • Jak se objedná bakalářská práce bez práce?

Vypracování bakalářské práce

K úspěšnému vypracování bakalářské práce je třeba se napřed teoreticky zaměřit na její osnovu, metodologii, formální úpravu a stylistiku.
Bakalářská práce musí závazně obsahovat následující části: titulní list, čestné prohlášení, obsah, anotaci, úvod, vlastní text, závěr, seznam použité literatury a přílohy. Detailní popis jednotlivých částí včetně ukázek naleznete např. ZDE.
Co se metodologie bakalářské práce týče, zde je třeba mít na paměti, že bakalářská práce by měla znázorňovat jakýsi první relevantní vědecký příspěvek do akademické diskuze v daném poli. Od pisatele se očekává, že už je schopen samostatné výzkumné práce (byť ne třeba na nejvyšší odborné úrovni) a že jeho bakalářka objeví v příslušné oblasti bádání něco nového. V tom se také bakalářská práce liší od seminární práce, která slouží právě k tomu, aby se student mohl ve svém oboru napřed „rozkoukat“.
Stejně tak je třeba soustředit se i na formální stránku bakalářské práce. Forma je vždy extenzí obsahu, proto lze jen stěží odevzdat „obsahově“ nezávadnou bakalářku, která by však vykazovala závažné formální nedostatky, či naopak. Vedle klasických požadavků na grafickou stránku viz ZDE, je řeč především o správném uvádění bibliografických údajů. Doporučujeme napřed konzultovat následující odkaz ZDE nebo ZDE, v případě, že má Vaše škola vlastní citační normy, mají tyto samozřejmě přednost.
Pokud jde o jazykový aspekt Vaší bakalářské práce, v této fázi studia se již pokládá za samozřejmé, že píšete bez gramatických a stylistických chyb (pokud tomu tak není, neváhejte využít našich korektorských služeb ZDE, vyjadřujete se srozumitelně a jednoznačně. Máte-li problémy osvojit si akademický jazyk, doporučujeme Vám pročíst si např. několik sborníků odborných studií, abyste vstřebali specifické zákonitosti tohoto druhu vyjadřování. Klíčová je pro hodnocení bakalářské práce také dostatečná znalost vědeckého názvosloví.

Bakalářská práce vzor

Při samotném psaní Vaší bakalářské práce jistě uvítáte pro inspiraci několik vzorů bakalářské práce, které si dovolujeme Vám v rámci tohoto článku nabídnout:

Bakalářská práce vzor 1

Bakalářská práce vzor 2

Bakalářská práce vzor 3

Bakalářská práce vzor 4

Bakalářská práce vzor 5

Bakalářská práce vzor 6

Bakalářská práce vzor 7

Bakalářská práce vzor 8

Bakalářská práce ke stažení

Pokud nemáte zájem o naši službu vyhotovení podkladů k bakalářské práci přesně na míru, nabízíme Vám možnost stáhnout si z naší databáze za příznivé ceny práce již úspěšně obhájené viz. ZDE

Bakalářská práce a její obhajoba

Obhajoba bakalářské práce je de facto posledním krokem k zisku bakalářského titulu (pokud již máte hotové bakalářské zkoušky). Podobně, jako má Vaše práce svého vedoucího, tak má i svého oponenta – tedy člena akademické obce, který bude mít za úkol snažit se během obhajoby upozornit na případná slabá místa Vaší bakalářky nebo zpochybnit pasáže zdánlivě neproblematické. Obhajoba bakalářské práce probíhá vždy v předem stanoveném termínu před několikačlennou komisí, nejčastěji na půdě fakulty, kde jste svou bakalářskou práci odevzdali.
Míra „agresivity“ oponentury samozřejmě závisí na konkrétním člověku, který bude tímto úkolem pověřen. Rozhodně však není radno tuto část podcenit, ani zdaleka se nejedná o pouhou formalitu! Víte-li sami, že Vaše bakalářská práce je tu a tam zranitelná, zkuste se na ni podívat očima oponenta a připravit se dopředu na dotazy, které Vám mohou být s největší pravděpodobností položeny.

Vazba bakalářských prací

Ačkoliv je v dnešní době samozřejmostí odevzdat svou bakalářskou práci v elektronické podobě, stále se prakticky na všech vysokých školách vyžaduje její odevzdání i v klasické tištěné podobě. Pokud si chcete nechat svou bakalářskou práci nechat profesionálně svázat, přinášíme Vám následující odkazy, kam se můžete se svou objednávkou této služby obrátit:

Bakalářská práce vazba 1

Bakalářská práce vazba 2

Bakalářská práce vazba 3

Bakalářská práce vazba 4

Bakalářská prace k nahlédnutí

Na závěr našeho článku o bakalářské práci Vám nabízíme ještě několik obhájených bakalářských prací k nahlédnutí:

Bakalářská práce náhled 1

Bakalářská práce náhled 2

Bakalářská práce náhled 3

Bakalářská práce náhled 4

Jak si mohu podklady pro bakalářskou práci objednat?

Jestliže si ani po přečtení tohoto návodu nevíte rady, jak napsat bakalářskou práci, nahlédněte do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku a v případě, že jste pro objednávku Vaší bakalářské práce rozhodnuti, vyplňte prosím naši objednávku. Následně vás budeme kontaktovat e-mailem a dohodneme se s vámi na termínu i veškerých detailech.

Cena bakalářské práce zahrnuje:

 • Individuální, osobní a profesionální zpracování Vaší bakalářské práce na míru
 • Doživotní záruka na veškerá námi zpracovaná díla, bakalářská práce může být reklamována či připomínkována kdykoliv od převzetí
 • Pokud nesplníme zadání bakalářské práce přesně dle Vašich požadavků, garantujeme vrácení peněz do 7 dnů
 • Disponujeme více než 150 profesionálními zpracovateli z různých oborů a odvětví
 • Již osmým rokem Vám nabízíme profesionální a originální podklady k odborným textům všeho druhu přesně na míru jako je např. bakalářská práce
 • Jsme schopni zpracovat bakalářskou práci jakékoliv náročnosti, rozsahu i tematického zaměření
 • Samozřejmostí jsou stylistické i gramatické korektury, které provádíme zdarma ke každému dílu jako je např. bakalářská práce
 • Inzerujeme též možnost urgentního zpracování do 12 nebo 24 hodin od převzetí objednávky
 • Není-li zadáno jinak, citujeme dle platných citačních norem ČSN ISO 690 a ČSN ISO 690-2
 • 100% záruka ochrany osobních údajů
 • Bohatá nabídka bonusových a věrnostních programů, akčních cen a množstevních slev
 • Možnost flexibilní a operativní komunikace se zpracovatelem
 • Každá bakalářská práce je kontrolována a chráněna proti plagiátorství
 • Bibliografie, úvodní strana, obsah a veškeré přílohy Vaší bakalářské práce zdarma
 • Naše služba nabízí možnost, kde může být připomínkována jak ukázka, tak i hotová bakalářská práce
 • Na požádání Vám o každé změně zašleme SMS, např. o přijetí objednávky, požadované částky, zaslání kompletní bakalářské práce nebo její části apod.
 • Zpracujeme pro Vás odborný text od referátu přes bakalářskou práci až po MBA práci v anglickém jazyce

 

Poklady pro svou bakalářskou práci si můžete objednat ZDE!

 

Nejčastěji hledáte: bakalářská práce, bakalářské práce, bakalářská práce vzor, bakalářské práce k nahlédnutí, bakalářské práce ke stažení, vazba bakalářských prací, vypracování bakalářské práce, obhajoba bakalářské práce