LLM

Studujete program LLM, ale nevíte si rady se svou LL.M. prací? Zajímá Vás vše o titulu LLM? Nevíte, které instituce u nás poskytují LL.M. studium v češtině? Chcete si prohlédnout pěkně zpracovaný vzor LL.M.? Láká Vás možnost objednat si originální a kvalitní podklady k LL.M. práci přesně na míru?
Je-li tomu tak, je nám ctí odkázat Vás na služby serveru Napisemezavas.cz, který nenechá žádnou Vaši otázku nezodpovězenou! Náš profesionální a zkušený tým vysokoškolsky vzdělaných pisatelů si hravě poradí s LLM prací jak v češtině, tak i v angličtině a připraví Vám prvotřídní podklady k Vaší LLM práci!
Čtěte tedy dál a dozvíte se vše, co potřebujete vědět o psaní tohoto odborného textu. Pokud si kladete alespoň některé z následujících otázek, bude se Vám náš PR článek jistě hodit:

 • Jak napsat LL.M. práci v angličtině?
 • Jak lze získat titul LLM?
 • Kde si prohlédnout vzor LL.M.?
 • Jak probíhá studium LLM?
 • Kdo u nás poskytuje studium LL.M. v češtině?
 • Jaké jsou zvláštnosti práce LL.M.?
 • Jak se vyhnout plagiátorství?
 • Kde si nechat udělat jazykové korektury ke své práci?
 • Kde si mohu nechat svou práci přeložit do angličtiny?
 • Jak si objednat podklady k LL.M. práci u serveru Napisemezavas.cz?

LLM

LL.M. je označení pro studijní program zaměřený na jednu konkrétní oblast práva, který je zakončen vypracováním LL.M. práce. Tento text je svou náročností i rozsahem srovnatelný s doktorskými pracemi, jako je např. disertační práce, rigorózní práce či MBA práce.
LL.M. práce pojednává o vybraném problému z oblasti práva, k němuž se pisatel pokusí zaujmout  originální postoj a nabídnout novou perspektivu na danou problematiku. Stejně jako u MBA práce je největší úskalí LL.M. práce v tom, že se často vyžaduje její odevzdání v anglickém jazyce. Z toho plynou samozřejmě zvýšené nároky na aktivní a akademickou znalost anglického jazyka. Pokud v této oblasti neoplýváte přílišnou jistotou, rozhodně neváhejte nechat si své dílo zkontrolovat např. zde, popřípadě i celé přeložit např. zde.
Další zvláštností LL.M. práce je vyžadovaný formát citací. Na následujících adresách naleznete odkazy na moderní citační formát MLA, který je univerzálně uznáván v celém anglofonním světě:

Citační normy pro LLM práci 1

Citační normy pro LLM práci 2

Pro psaní LL.M. prací jinak platí všechna pravidla jako pro ostatní odborné texty, zejména se jedná o bakalářské práce a diplomové práce. Odevzdáváte-li svou LL.M. práci v češtině, nezapomeňte ji z důvodu antiplagiátorské ochrany nahrát do databáze Odevzdej.cz.

Titul LLM

Titul LL.M. (anglicky Master Of Laws, latinsky Legum Magister) je mezinárodně uznávaný titul udělovaný na základě absolvování postgraduálního právnického studia. Tento titul se uvádí za jménem a v závorce za ním může ještě následovat druh specializace, např. (EuR), (Tax), (Com).
Akademický titul LL.M. je udělován akademickou institucí v dané zemi v souladu s příslušnými zákony. Je-li titul LL.M. udělen coby titul akademický, musí mít dotyčná česká škola akreditaci od zahraničního vzdělávacího ústavu, který musí mít zařízenou akreditaci opět ve své zemi. Tento titul je však také možno získat jako profesní – v takovém případě není udělování řízeno zákonem a nejedná se o řádné vysokoškolské vzdělání, nýbrž „jen“ o jakousi nástavbu. Na profesní tituly se nevztahuje akreditace ani kontrola ze strany státního dozoru.

Studium LLM

Studium LLM slouží primárně k tomu, aby si student rozšířil své stávající odborné znalosti v některé konkrétní oblasti práva – např. v daňovém právu, mezinárodním právu, obchodním právu se zaměřením na korporace atd.
K zapsání se do jednoho z LL.M. studijních programů je třeba mít buď ukončené bakalářské studium LL.M. v jedné z angloamerických zemí, nebo být absolventem magisterského oboru Právo a právní věda v jakékoliv jiné zemi.
Studium LLM může probíhat ve dvou variantách – buď jako jednoleté prezenční, nebo dvouleté dálkové studium.
Absolvent tohoto druhu studia zvyšuje svou cenu pro potencionálního zaměstnavatele, protože studium LL.M. jej uzpůsobuje k práci v nadnárodní právnické společnosti a celkově přispívá k pokročilosti jeho právnického vzdělání.

Studium LLM v češtině

Studium LL.M. v češtině v ČR umožňuje kromě tradičních univerzit (mezi nimiž se jedná především o Karlovu Univerzitu v Praze a Masarykovu Univerzitu v Brně) také řada soukromých vzdělávacích institucí. Případný uchazeč musí zohlednit ve své volbě také fakt, že studium LLM v češtině je v případě soukromých škol zpoplatněno nemalými částkami za semestr. Zde přinášíme odkazy na několik možností, kde se můžete o studiu LL.M. v češtině dozvědět více:

Studium LL.M. v češtině 1

Studium LL.M. v češtině 2

Studium LL.M. v češtině 3

LLM vzor

LL.M. práce patří mezi poměrně vzácné texty, proto je naší povinností nabídnout Vám následující vzor LL.M., díky němuž se v tomto útvaru lépe zorientujete a získáte konkrétnější představu, co všechno musí obsahovat a jak má být strukturován:

LLM vzor 1

LLM vzor 2

LLM vzor 3

LLM vzor 4

LLM vzor 5

LLM vzor 6

LLM vzor 7

LLM vzor 8

Jak si mohu podklady pro svou LLM práci objednat?

Máte i poté, co jste dočetli naše PR na téma LL.M. pocit, že na tento odborný text nemáte dostatek sil ani odhodlání? Nedaří se Vám skloubit tvorbu vlastní LLM práce s přípravami na závěrečné zkoušky, zaměstnáním či péčí o rodinu? Nechcete závěr svého studia ponechat náhodě? Hledáte profesionální pomoc při psaní odborných textů? Pokud ano, neváhejte si objednat podklady k LL.M. práci přímo na míru u serveru Napisemezavas.cz! Nahlédněte napřed do našich všeobecných obchodních podmínek i ceníku, a v případě, že se rozhodnete pro objednávku svého díla právě u nás, vyplňte prosím objednávkový formulář. Obratem se Vám ozveme prostřednictvím emailové adresy a dohodneme se s Vámi na termínu i ostatních podrobnostech.

Cena LLM zahrnuje:

 • Individuální, osobní a profesionální zpracování Vaší práce na míru
 • Doživotní záruka na veškerá námi zpracovaná díla, své dílo můžete reklamovat či připomínkovat kdykoliv od převzetí
 • Pokud nesplníme Vaše zadání přesně dle Vašich požadavků, garantujeme vrácení peněz do 7 dnů
 • Disponujeme více než 150 profesionálními zpracovateli z různých oborů a odvětví
 • Již osmým rokem Vám nabízíme profesionální a originální podklady k odborným textům všeho druhu přesně na míru
 • Jsme schopni zpracovat LLM práce jakékoliv náročnosti, rozsahu i tematického zaměření
 • Samozřejmostí jsou stylistické i gramatické korektury, které provádíme zdarma! ke každému dílu
 • Inzerujeme též možnost urgentního zpracování do 12 nebo 24 hodin od převzetí objednávky
 • Není-li zadáno jinak, citujeme dle platných citačních norem ČSN ISO 690 a ČSN ISO 690-2
 • 100% záruka ochrany osobních údajů
 • Bohatá nabídka bonusových a věrnostních programů, akčních cen a množstevních slev
 • Možnost flexibilní a operativní komunikace se zpracovatelem
 • Veškeré materiály jsou kontrolovány a chráněny proti plagiátorství
 • Bibliografie, úvodní strana, obsah a veškeré přílohy K Vaší práci zdarma!
 • Naše služba umožňuje připomínkovat jak ukázku, tak i hotové dílo
 • Na požádání Vám o každé změně zašleme SMS, např. o přijetí objednávky, požadované částky, zaslání kompletní práce nebo její části apod.
 • Zpracujeme pro Vás odborný text od referátu přes případovou studii až po Habilitační práci

 

Poklady pro svou LLM práci si můžete objednat ZDE!

 

Nejčastěji hledáte: LLM, titul LLM, studium LLM, studium LLM v češtině, LLM vzor